Kopafbeelding over-het-cpb CPB

Medewerkers

Selecteer afdeling

Rob AalbersRob Aalbers

Rob Aalbers

Sector 4 Marktordening

R.F.T.Aalbers@cpb.nl

+31 6 21704716

Lees verder
Yvonne AdemaYvonne Adema

Yvonne Adema

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

Y.Adema@cpb.nl

+31 6 15011560

Lees verder

Ali Aouragh

Sector 1 Publieke financiën

A.Aouragh@cpb.nl

+31 6 11144234

Lees verder
Thijs BenschopThijs Benschop

Thijs Benschop

Sector 1 Publieke financiën

T.Benschop@cpb.nl

+31 6 54993291

Lees verder
Wiljan van den BergeWiljan van den Berge

Wiljan van den Berge

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.van.den.Berge@cpb.nl

+31 6 55152163

Lees verder
Ernest BerkhoutErnest Berkhout

Ernest Berkhout

Sector 1 Publieke financiën

E.E.Berkhout@cpb.nl

+31 6 25644543

Lees verder
Leon BettendorfLeon Bettendorf

Leon Bettendorf

Sector 2 Macro-analyse

L.J.H.Bettendorf@cpb.nl

+31 6 46350704

Lees verder
Michiel BijlsmaMichiel Bijlsma

Michiel Bijlsma

Sector 4 Marktordening

M.J.Bijlsma@cpb.nl

+31 6 25189723

Lees verder
Henk-Wim de BoerHenk-Wim de Boer

Henk-Wim de Boer

Sector 1 Publieke financiën

H.W.de.Boer@cpb.nl

+31 6 11353180

Lees verder
Stefan BoetersStefan Boeters

Stefan Boeters

Sector 2 Macro-analyse

S.Boeters@cpb.nl

+31 6 11302143

Lees verder
Jonneke BolhaarJonneke Bolhaar

Jonneke Bolhaar

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.A.Bolhaar@cpb.nl

+31 6 46941319

Lees verder
Johannes BollenJohannes Bollen

Johannes Bollen

Sector 2 Macro-analyse

J.C.Bollen@cpb.nl

+31 6 46356503

Lees verder
Jan BooneJan Boone

Jan Boone

Sector 4 Marktordening

J.Boone@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Bart BorsboomBart Borsboom

Bart Borsboom

Directiesecretariaat en communicatie

B.A.Borsboom@cpb.nl

+31 6 55270058

Lees verder
Frits BosFrits Bos

Frits Bos

Sector 5 Fysieke omgeving

F.Bos@cpb.nl

+31 6 25063936

Lees verder
Nicole BoschNicole Bosch

Nicole Bosch

Sector 1 Publieke financiën

N.M.Bosch@cpb.nl

+31 6 11734183

Lees verder
Anne Marieke BraamAnne Marieke Braam

Anne Marieke Braam

Sector 4 Marktordening

A.M.Braam@cpb.nl

+31 6 50260732

Lees verder
Mardi BrouwerMardi Brouwer

Mardi Brouwer

Afdeling Interne Zaken

M.B.Brouwer@cpb.nl

+31 6 11376487

Lees verder

Anne Cabenda-Plaizier

Afdeling Interne Zaken

A.Cabenda@cpb.nl

+31 6 11708497

Lees verder

Yvonne Calistro-Kraijenoord

Afdeling Interne Zaken

Y.M.Calistro@cpb.nl

+31 6 15835447

Lees verder
Sijbren CnossenSijbren Cnossen

Sijbren Cnossen

Sector 1 Publieke financiën

S.Cnossen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Anja DeelenAnja Deelen

Anja Deelen

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.P.Deelen@cpb.nl

+31 6 11365034

Lees verder
Peter DekkerPeter Dekker

Peter Dekker

Sector 1 Publieke financiën

P.H.M.Dekker@cpb.nl

+31 6 27149303

Lees verder
Maaike DiepstratenMaaike Diepstraten

Maaike Diepstraten

Sector 4 Marktordening

M.Diepstraten@cpb.nl

+31 6 52855207

Lees verder
Machiel van DijkMachiel van Dijk

Machiel van Dijk

Sector 4 Marktordening

M.F.van.Dijk@cpb.nl

+31 6 11265760

Lees verder
Martijn DijkstraMartijn Dijkstra

Martijn Dijkstra

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

M.Dijkstra@cpb.nl

+31 6 50264081

Lees verder

Rik Dillingh

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.F.Dillingh@cpb.nl

+31 6 29495142

Lees verder
Rudy DouvenRudy Douven

Rudy Douven

Sector 4 Marktordening

R.C.M.H.Douven@cpb.nl

+31 6 15589095

Lees verder

Jannie Droog

Afdeling Interne Zaken

J.E.Droog@cpb.nl

+31 6 21856579

Lees verder
Andrei DubovikAndrei Dubovik

Andrei Dubovik

Sector 4 Marktordening

A.A.Dubovik@cpb.nl

+31 6 15090496

Lees verder
Jos EbregtJos Ebregt

Jos Ebregt

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.Ebregt@cpb.nl

+31 6 11199532

Lees verder
Carel EijgenraamCarel Eijgenraam

Carel Eijgenraam

Sector 5 Fysieke omgeving

C.J.J.Eijgenraam@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Remco van EijkelRemco van Eijkel

Remco van Eijkel

Sector 5 Fysieke omgeving

R.van.Eijkel@cpb.nl

+31 6 27858360

Lees verder
Adam ElbourneAdam Elbourne

Adam Elbourne

Sector 2 Macro-analyse

A.C.Elbourne@cpb.nl

+31 6 27208196

Lees verder
Roel van ElkRoel van Elk

Roel van Elk

Sector 4 Marktordening

R.A.van.Elk@cpb.nl

+31 6 29037909

Lees verder
Frank van ErpFrank van Erp

Frank van Erp

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

F.A.M.van.Erp@cpb.nl

+31 6 21631059

Lees verder
Rob EuwalsRob Euwals

Rob Euwals

Sector 1 Publieke financiën

R.W.Euwals@cpb.nl

+31 6 55736513

Lees verder
Kees FolmerKees Folmer

Kees Folmer

Sector 5 Fysieke omgeving

C.Folmer@cpb.nl

+31 6 21599652

Lees verder
Laura van GeestLaura van Geest

Laura van Geest

Directie

L.B.J.van.Geest@cpb.nl

+31 88 984 60 01

Lees verder
Sander GerritsenSander Gerritsen

Sander Gerritsen

Sector 5 Fysieke omgeving

S.B.Gerritsen@cpb.nl

+31 6 11275486

Lees verder
Suzanne van GilsSuzanne van Gils

Suzanne van Gils

Directiesecretariaat en communicatie

S.van.Gils@cpb.nl

+31 6 21560776

Lees verder
Marloes de Graaf-ZijlMarloes de Graaf-Zijl

Marloes de Graaf-Zijl

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

M.de.Graaf@cpb.nl

+31 6 46801306

Lees verder
Stefan GrootStefan Groot

Stefan Groot

Sector 1 Publieke financiën

S.P.T.Groot@cpb.nl

+31 6 25015974

Lees verder
Rob van HarreveltRob van Harrevelt

Rob van Harrevelt

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.van.Harrevelt@cpb.nl

+31 6 27047718

Lees verder
Harro van HeuvelenHarro van Heuvelen

Harro van Heuvelen

Sector 2 Macro-analyse

G.H.van.Heuvelen@cpb.nl

+31 6 27334271

Lees verder
Jeroen HinloopenJeroen Hinloopen

Jeroen Hinloopen

Directie

J.Hinloopen@cpb.nl

+31 88 984 60 03

Lees verder
Krista HoekstraKrista Hoekstra

Krista Hoekstra

Sector 5 Fysieke omgeving

K.Hoekstra@cpb.nl

+31 6 46923527

Lees verder
Sander HoogendoornSander Hoogendoorn

Sander Hoogendoorn

Sector 5 Fysieke omgeving

S.M.Hoogendoorn@cpb.nl

+31 6 29997476

Lees verder
Albert van der HorstAlbert van der Horst

Albert van der Horst

Sector 2 Macro-analyse

A.van.der.Horst@cpb.nl

+31 6 52526165

Lees verder
Aenneli Houkes - HommesAenneli Houkes - Hommes

Aenneli Houkes - Hommes

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.R.B.J.Houkes@cpb.nl

+31 6 15589097

Lees verder
Free HuizingaFree Huizinga

Free Huizinga

Sector 5 Fysieke omgeving

F.H.Huizinga@cpb.nl

+31 6 52486248

Lees verder
Arjen HussemArjen Hussem

Arjen Hussem

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.Hussem@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Cees JansenCees Jansen

Cees Jansen

Sector 2 Macro-analyse

C.L.Jansen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Kan JiKan Ji

Kan Ji

Sector 2 Macro-analyse

K.Ji@cpb.nl

+31 6 52485908

Lees verder
Egbert JongenEgbert Jongen

Egbert Jongen

Sector 1 Publieke financiën

E.L.W.Jongen@cpb.nl

+31 6 50746439

Lees verder
Natasha KalaraNatasha Kalara

Natasha Kalara

Sector 4 Marktordening

A.X.Kalara@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Mark KattenbergMark Kattenberg

Mark Kattenberg

Sector 5 Fysieke omgeving

M.A.C.Kattenberg@cpb.nl

+31 6 11109028

Lees verder
Maurits van KempenMaurits van Kempen

Maurits van Kempen

Sector 1 Publieke financiën

M.B.van.Kempen@cpb.nl

+31 6 25309291

Lees verder
Douwe KingmaDouwe Kingma

Douwe Kingma

Sector 2 Macro-analyse

D.Kingma@cpb.nl

+31 6 11175661

Lees verder
Patrick KootPatrick Koot

Patrick Koot

Sector 1 Publieke financiën

P.M.Koot@cpb.nl

+31 6 46360575

Lees verder
Henk KranendonkHenk Kranendonk

Henk Kranendonk

Sector 2 Macro-analyse

H.C.Kranendonk@cpb.nl

+31 6 21977303

Lees verder
Sonny KuijpersSonny Kuijpers

Sonny Kuijpers

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

S.Kuijpers@cpb.nl

+31 6 54264718

Lees verder
Fred KuypersFred Kuypers

Fred Kuypers

Sector 2 Macro-analyse

A.E.Kuypers@cpb.nl

+31 6 11531644

Lees verder
Debby LanserDebby Lanser

Debby Lanser

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

D.Lanser@cpb.nl

+31 6 29419089

Lees verder
Nico van LeeuwenNico van Leeuwen

Nico van Leeuwen

Sector 2 Macro-analyse

N.I.M.van.Leeuwen@cpb.nl

+31 6 11300839

Lees verder
Arjan LejourArjan Lejour

Arjan Lejour

Sector 1 Publieke financiën

A.M.Lejour@cpb.nl

+31 6 52485843

Lees verder
Marcel LeverMarcel Lever

Marcel Lever

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

M.H.C.Lever@cpb.nl

+31 6 52485856

Lees verder
Marco LigthartMarco Ligthart

Marco Ligthart

Sector 2 Macro-analyse

M.P.D.Ligthart@cpb.nl

+31 6 27159599

Lees verder
Rob LuginbuhlRob Luginbuhl

Rob Luginbuhl

Sector 2 Macro-analyse

R.E.Luginbuhl@cpb.nl

+31 6 11301400

Lees verder

Sebastiaan Maes

Sector 1 Publieke financiën

S.Maes@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder

Aurelia Meershoek-Horbowiec

Afdeling Interne Zaken

A.E.M.Meershoek@cpb.nl

+31 6 31757496

Lees verder
Gerdien MeijerinkGerdien Meijerink

Gerdien Meijerink

Sector 2 Macro-analyse

G.W.Meijerink@cpb.nl

+31 6 21191090

Lees verder
Martin MellensMartin Mellens

Martin Mellens

Sector 1 Publieke financiën

M.C.Mellens@cpb.nl

+31 6 31795524

Lees verder
Thomas MichielsenThomas Michielsen

Thomas Michielsen

Sector 5 Fysieke omgeving

T.O.Michielsen@cpb.nl

+31 6 46186605

Lees verder
Remco MockingRemco Mocking

Remco Mocking

Sector 1 Publieke financiën

R.J.M.Mocking@cpb.nl

+31 6 11017094

Lees verder
Jan MöhlmannJan Möhlmann

Jan Möhlmann

Sector 1 Publieke financiën

J.L.Mohlmann@cpb.nl

+31 6 50632710

Lees verder
Dick MorksDick Morks

Dick Morks

Directiesecretariaat en communicatie

R.Morks@cpb.nl

+31 6 51681611

Lees verder
Esther MotEsther Mot

Esther Mot

Sector 5 Fysieke omgeving

E.S.Mot@cpb.nl

+31 6 11523709

Lees verder

Karin Nederlof

Afdeling Interne Zaken

K.Nederlof@cpb.nl

+31 6 52844954

Lees verder

André Nibbelink

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.G.H.Nibbelink@cpb.nl

+31 6 21880822

Lees verder
René NieuwenhuizenRené Nieuwenhuizen

René Nieuwenhuizen

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.Nieuwenhuizen@cpb.nl

+31 6 10155827

Lees verder
Marielle NonMarielle Non

Marielle Non

Sector 4 Marktordening

M.C.Non@cpb.nl

+31 6 11048711

Lees verder
Alex NoortAlex Noort

Alex Noort

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

A.Noort@cpb.nl

+31 6 52485215

Lees verder
Sjoerd OttensSjoerd Ottens

Sjoerd Ottens

Sector 1 Publieke financiën

S.J.Ottens@cpb.nl

+31 6 15825166

Lees verder
Adri den OudenAdri den Ouden

Adri den Ouden

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.den.Ouden@cpb.nl

+31 6 25065188

Lees verder
Bastiaan OvervestBastiaan Overvest

Bastiaan Overvest

Sector 4 Marktordening

B.Overvest@cpb.nl

+31 6 21358951

Lees verder
Jurriaan PaansJurriaan Paans

Jurriaan Paans

Sector 1 Publieke financiën

J.H.J.Paans@cpb.nl

+31 6 11048710

Lees verder
Simone PailerSimone Pailer

Simone Pailer

Afdeling Interne Zaken

S.Pailer@cpb.nl

+31 6 55209936

Lees verder
Ali PalaliAli Palali

Ali Palali

Sector 4 Marktordening

A.Palali@cpb.nl

+31 6 46365730

Lees verder
Claudia PresentiClaudia Presenti

Claudia Presenti

Afdeling Interne Zaken

C.Presenti@cpb.nl

+31 6 29052400

Lees verder
Harry ter ReleHarry ter Rele

Harry ter Rele

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

H.J.M.ter.Rele@cpb.nl

+31 6 46358904

Lees verder
Minke RemmerswaalMinke Remmerswaal

Minke Remmerswaal

Sector 4 Marktordening

M.Remmerswaal@cpb.nl

+31 6 11110450

Lees verder
Maarten van 't RietMaarten van 't Riet

Maarten van 't Riet

Sector 1 Publieke financiën

M.van.t.Riet@cpb.nl

+31 6 46357284

Lees verder
Anita van der RoestAnita van der Roest

Anita van der Roest

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

J.C.van.der.Roest@cpb.nl

+31 6 46991811

Lees verder
Hugo Rojas-RomagosaHugo Rojas-Romagosa

Hugo Rojas-Romagosa

Sector 2 Macro-analyse

H.A.Rojas@cpb.nl

+31 6 15698340

Lees verder
Gerbert RomijnGerbert Romijn

Gerbert Romijn

Sector 5 Fysieke omgeving

G.Romijn@cpb.nl

+31 6 52486679

Lees verder

Koen van Ruijven

Sector 5 Fysieke omgeving

K.G.van.Ruijven@cpb.nl

+31 6 11434479

Lees verder
Els van der Sar-ZonneveldEls van der Sar-Zonneveld

Els van der Sar-Zonneveld

Afdeling Interne Zaken

E.van.der.Sar@cpb.nl

+31 6 11772867

Lees verder
Bas ScheerBas Scheer

Bas Scheer

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

B.J.Scheer@cpb.nl

+31 6 15104800

Lees verder
Lisa SchoonensLisa Schoonens

Lisa Schoonens

Directiesecretariaat en communicatie

L.Schoonens@cpb.nl

+31 6 25067428

Lees verder

Ferdinand Sennema

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

F.Sennema@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Bert SmidBert Smid

Bert Smid

Sector 2 Macro-analyse

B.C.Smid@cpb.nl

+31 6 11594311

Lees verder

Nina Soro

Afdeling Interne Zaken

N.F.Soro@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder

Annemarie Spaans-Vink

Afdeling Interne Zaken

A.M.Spaans@cpb.nl

+31 6 11798254

Lees verder

Ralph Stevens

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

R.S.P.Stevens@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Bas StraathofBas Straathof

Bas Straathof

Sector 4 Marktordening

S.M.Straathof@cpb.nl

+31 6 27060038

Lees verder
Kasper StuutKasper Stuut

Kasper Stuut

Sector 2 Macro-analyse

K.Stuut@cpb.nl

+31 6 54303208

Lees verder
Wim SuykerWim Suyker

Wim Suyker

Sector 2 Macro-analyse

W.B.C.Suyker@cpb.nl

+31 6 52485860

Lees verder
Lisette SwartLisette Swart

Lisette Swart

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

L.Swart@cpb.nl

+31 6 46355860

Lees verder
Rutger TeulingsRutger Teulings

Rutger Teulings

Sector 2 Macro-analyse

R.M.Teulings@cpb.nl

+31 6 46988073

Lees verder
Joep TijmJoep Tijm

Joep Tijm

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Tijm@cpb.nl

+31 6 31757522

Lees verder
Iris van TilburgIris van Tilburg

Iris van Tilburg

Sector 2 Macro-analyse

I.C.van.Tilburg@cpb.nl

+31 6 31754461

Lees verder
René van der ToornRené van der Toorn

René van der Toorn

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.G.E.van.der.Toorn@cpb.nl

+31 6 52485124

Lees verder
Joost VeenstraJoost Veenstra

Joost Veenstra

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Veenstra@cpb.nl

+31 6 21974089

Lees verder
Sander van VeldhuizenSander van Veldhuizen

Sander van Veldhuizen

Sector 1 Publieke financiën

S.van.Veldhuizen@cpb.nl

+31 6 11648608

Lees verder
Lucienne Verbeek-DamshuizerLucienne Verbeek-Damshuizer

Lucienne Verbeek-Damshuizer

Afdeling Interne Zaken

L.T.Verbeek@cpb.nl

+31 6 11316628

Lees verder
Jeannette VerbruggenJeannette Verbruggen

Jeannette Verbruggen

Afdeling Interne Zaken

J.L.Verbruggen@cpb.nl

+31 6 11587064

Lees verder

Eugene Verkade

Sector 1 Publieke financiën

E.M.Verkade@cpb.nl

+31 6 11314619

Lees verder
Wouter VermeulenWouter Vermeulen

Wouter Vermeulen

Sector 5 Fysieke omgeving

W.Vermeulen@cpb.nl

+31 6 11306077

Lees verder
Annemiek VerripsAnnemiek Verrips

Annemiek Verrips

Sector 5 Fysieke omgeving

A.S.Verrips@cpb.nl

+31 6 21885594

Lees verder
Loes VerstegenLoes Verstegen

Loes Verstegen

Sector 2 Macro-analyse

L.H.W.Verstegen@cpb.nl

+31 6 52485600

Lees verder
Paul VerstratenPaul Verstraten

Paul Verstraten

Sector 5 Fysieke omgeving

P.W.A.H.Verstraten@cpb.nl

+31 6 55265331

Lees verder
Tobias VervlietTobias Vervliet

Tobias Vervliet

Sector 4 Marktordening

T.M.Vervliet@cpb.nl

+31 6 11910504

Lees verder
Gerard VerweijGerard Verweij

Gerard Verweij

Sector 5 Fysieke omgeving

G.Verweij@cpb.nl

+31 6 15962102

Lees verder
Marente VlekkeMarente Vlekke

Marente Vlekke

Sector 1 Publieke financiën

M.Vlekke@cpb.nl

+31 6 25687697

Lees verder
Benedikt VogtBenedikt Vogt

Benedikt Vogt

Sector 4 Marktordening

B.Vogt@cpb.nl

+31 6 50630893

Lees verder
Meinou de VriesMeinou de Vries

Meinou de Vries

Directiesecretariaat en communicatie

M.H.de.Vries@cpb.nl

+31 6 21707309

Lees verder
Daniel van VuurenDaniel van Vuuren

Daniel van Vuuren

Sector 1 Publieke financiën

D.J.van.Vuuren@cpb.nl

+31 6 52485859

Lees verder
Ed WesterhoutEd Westerhout

Ed Westerhout

Sector 1 Publieke financiën

E.W.M.T.Westerhout@cpb.nl

+31 6 52486152

Lees verder

Jan Westerman

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

J.D.Westerman@cpb.nl

+31 6 21419557

Lees verder
Paul WestraPaul Westra

Paul Westra

Sector 4 Marktordening

P.Westra@cpb.nl

+31 6 11301042

Lees verder
Karen van der WielKaren van der Wiel

Karen van der Wiel

Sector 4 Marktordening

K.M.van.der.Wiel@cpb.nl

+31 6 42216646

Lees verder
Rinske WindigRinske Windig

Rinske Windig

Sector 4 Marktordening

R.J.Windig@cpb.nl

06 1107 8864

Lees verder
Bram WouterseBram Wouterse

Bram Wouterse

Sector 2 Macro-analyse

B.Wouterse@cpb.nl

+31 6 46900564

Lees verder

Manuela Yousef

Afdeling Interne Zaken

M.Yousef@cpb.nl

+31 6 52485857

Lees verder
Annette ZeilstraAnnette Zeilstra

Annette Zeilstra

Sector 4 Marktordening

A.S.Zeilstra@cpb.nl

+31 6 52658411

Lees verder
Lu ZhangLu Zhang

Lu Zhang

Sector 4 Marktordening

L.Zhang@cpb.nl

+31 6 27263154

Lees verder
Erwin ZijlemanErwin Zijleman

Erwin Zijleman

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

E.L.M.Zijleman@cpb.nl

+31 6 46371125

Lees verder
Peter ZwaneveldPeter Zwaneveld

Peter Zwaneveld

Sector 5 Fysieke omgeving

P.J.Zwaneveld@cpb.nl

+31 6 15828119

Lees verder
Jochem ZweerinkJochem Zweerink

Jochem Zweerink

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.R.Zweerink@cpb.nl

+31 6 21885187

Lees verder

Deel deze pagina