Kopafbeelding over-het-cpb CPB

Staff

Select department

Rob Aalbers

Rob Aalbers

Sector 4 Marktordening

R.F.T.Aalbers@cpb.nl

+31 6 21704716

Read more
Koen Aarts

Koen Aarts

Communicatie en directiesecretaris

K.Aarts@cpb.nl

+31 6 53551798

Read more
Yvonne Adema

Yvonne Adema

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

Y.Adema@cpb.nl

+31 6 15011560

Read more
Melle Albada

Melle Albada

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

M.R.Albada@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more

Ali Aouragh

Sector 1 Publieke financiën

A.Aouragh@cpb.nl

+31 6 11144234

Read more
Judith Bayer

Judith Bayer

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Bayer@cpb.nl

+31 6 21592127

Read more
Thijs Benschop

Thijs Benschop

Sector 1 Publieke financiën

T.Benschop@cpb.nl

+31 6 54993291

Read more
Wiljan van den Berge

Wiljan van den Berge

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.van.den.Berge@cpb.nl

+31 6 55152163

Read more
Ernest Berkhout

Ernest Berkhout

Sector 1 Publieke financiën

E.E.Berkhout@cpb.nl

+31 6 25644543

Read more
Leon Bettendorf

Leon Bettendorf

Sector 2 Macro-analyse

L.J.H.Bettendorf@cpb.nl

+31 6 46350704

Read more
Michiel Bijlsma

Michiel Bijlsma

Sector 4 Marktordening

M.J.Bijlsma@cpb.nl

+31 6 25189723

Read more
Henk-Wim de Boer

Henk-Wim de Boer

Sector 1 Publieke financiën

H.W.de.Boer@cpb.nl

+31 6 41603330

Read more
Stefan Boeters

Stefan Boeters

Sector 2 Macro-analyse

S.Boeters@cpb.nl

+31 6 11302143

Read more
Jonneke Bolhaar

Jonneke Bolhaar

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.A.Bolhaar@cpb.nl

+31 6 46941319

Read more
Johannes Bollen

Johannes Bollen

Sector 2 Macro-analyse

J.C.Bollen@cpb.nl

+31 6 46356503

Read more
Jan Boone

Jan Boone

Sector 4 Marktordening

J.Boone@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Bart Borsboom

Bart Borsboom

Communicatie en directiesecretaris

B.A.Borsboom@cpb.nl

+31 6 55270058

Read more
Frits Bos

Frits Bos

Sector 5 Fysieke omgeving

F.Bos@cpb.nl

+31 6 25063936

Read more
Nicole Bosch

Nicole Bosch

Sector 1 Publieke financiën

N.M.Bosch@cpb.nl

+31 6 11734183

Read more
Anne Marieke Braam

Anne Marieke Braam

Sector 4 Marktordening

A.M.Braam@cpb.nl

+31 6 50260732

Read more
Ebrien Brinkman

Ebrien Brinkman

Communicatie en directiesecretaris

E.K.Brinkman@cpb.nl

+31 6 46801306

Read more

Lotte Brons

Afdeling Interne Zaken

L.Brons@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Mardi Brouwer

Mardi Brouwer

Afdeling Interne Zaken

M.B.Brouwer@cpb.nl

+31 6 11376487

Read more

Anne Cabenda-Plaizier

Afdeling Interne Zaken

A.Cabenda@cpb.nl

+31 6 11708497

Read more

Yvonne Calistro-Kraijenoord

Afdeling Interne Zaken

Y.M.Calistro@cpb.nl

+31 6 15835447

Read more
Nicoleta Ciurila

Nicoleta Ciurila

Sector 2 Macro-analyse

N.Ciurila@cpb.nl

+31 6 15962102

Read more
Sijbren Cnossen

Sijbren Cnossen

Sector 1 Publieke financiën

S.Cnossen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Anja Deelen

Anja Deelen

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.P.Deelen@cpb.nl

+31 6 11365034

Read more
Peter Dekker

Peter Dekker

Sector 1 Publieke financiën

P.H.M.Dekker@cpb.nl

+31 6 27149303

Read more
Maaike Diepstraten

Maaike Diepstraten

Sector 4 Marktordening

M.Diepstraten@cpb.nl

+31 6 52855207

Read more
Martijn Dijkstra

Martijn Dijkstra

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

M.Dijkstra@cpb.nl

+31 6 50264081

Read more

Rik Dillingh

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.F.Dillingh@cpb.nl

+31 6 29495142

Read more
Milena Dinkova

Milena Dinkova

Sector 4 Marktordening

M.Dinkova@cpb.nl

+31 6 11265760

Read more
Rudy Douven

Rudy Douven

Sector 4 Marktordening

R.C.M.H.Douven@cpb.nl

+31 6 15589095

Read more

Jannie Droog

Afdeling Interne Zaken

J.E.Droog@cpb.nl

+31 6 21856579

Read more
Andrei Dubovik

Andrei Dubovik

Sector 4 Marktordening

A.A.Dubovik@cpb.nl

+31 6 15090496

Read more
Jos Ebregt

Jos Ebregt

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.Ebregt@cpb.nl

+31 6 11199532

Read more
Carel Eijgenraam

Carel Eijgenraam

Sector 5 Fysieke omgeving

C.J.J.Eijgenraam@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Remco van Eijkel

Remco van Eijkel

Sector 5 Fysieke omgeving

R.van.Eijkel@cpb.nl

+31 6 27858360

Read more
Adam Elbourne

Adam Elbourne

Sector 2 Macro-analyse

A.C.Elbourne@cpb.nl

+31 6 27208196

Read more
Roel van Elk

Roel van Elk

Sector 1 Publieke financiën

R.A.van.Elk@cpb.nl

+31 6 29037909

Read more
Frank van Erp

Frank van Erp

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

F.A.M.van.Erp@cpb.nl

+31 6 21631059

Read more
Rob Euwals

Rob Euwals

Sector 1 Publieke financiën

R.W.Euwals@cpb.nl

+31 6 55736513

Read more
Kees Folmer

Kees Folmer

Sector 5 Fysieke omgeving

C.Folmer@cpb.nl

+31 6 21599652

Read more
Jeroen Frijters

Jeroen Frijters

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Frijters@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Laura van Geest

Laura van Geest

Directie

L.B.J.van.Geest@cpb.nl

+31 88 984 60 01

Read more
Sander Gerritsen

Sander Gerritsen

Sector 5 Fysieke omgeving

S.B.Gerritsen@cpb.nl

+31 6 11275486

Read more
Suzanne van Gils

Suzanne van Gils

Communicatie en directiesecretaris

S.van.Gils@cpb.nl

+31 6 21560776

Read more
Stefan Groot

Stefan Groot

Sector 1 Publieke financiën

S.P.T.Groot@cpb.nl

+31 6 25015974

Read more
Monique de Haard

Monique de Haard

Sector 1 Publieke financiën

M.de.Haard@cpb.nl

+31 6 21172907

Read more
Rob van Harrevelt

Rob van Harrevelt

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.van.Harrevelt@cpb.nl

+31 6 27047718

Read more
Tijl Hendrich

Tijl Hendrich

Sector 5 Fysieke omgeving

T.J.M.Hendrich@cpb.nl

+31 6 15897512

Read more
Bram Hendriks

Bram Hendriks

Sector 2 Macro-analyse

B.W.S.B.Hendriks@cpb.nl

+31 6 46991811

Read more
Harro van Heuvelen

Harro van Heuvelen

Sector 2 Macro-analyse

G.H.van.Heuvelen@cpb.nl

+31 6 27334271

Read more
Jeroen Hinloopen

Jeroen Hinloopen

Directie

J.Hinloopen@cpb.nl

+31 88 984 60 03

Read more
Sander Hoogendoorn

Sander Hoogendoorn

Sector 5 Fysieke omgeving

S.M.Hoogendoorn@cpb.nl

+31 6 29997476

Read more
Albert van der Horst

Albert van der Horst

Sector 2 Macro-analyse

A.van.der.Horst@cpb.nl

+31 6 52526165

Read more
Free Huizinga

Free Huizinga

Directie

F.H.Huizinga@cpb.nl

+31 6 52486248

Read more
Arjen Hussem

Arjen Hussem

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.Hussem@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Krista Jansema-Hoekstra

Krista Jansema-Hoekstra

Sector 5 Fysieke omgeving

K.Jansema@cpb.nl

+31 6 46923527

Read more
Cees Jansen

Cees Jansen

Sector 2 Macro-analyse

C.L.Jansen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Kan Ji

Kan Ji

Sector 2 Macro-analyse

K.Ji@cpb.nl

+31 6 52485908

Read more
Egbert Jongen

Egbert Jongen

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

E.L.W.Jongen@cpb.nl

+31 6 50746439

Read more
Natasha Kalara

Natasha Kalara

Sector 4 Marktordening

A.X.Kalara@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Mark Kattenberg

Mark Kattenberg

Sector 5 Fysieke omgeving

M.A.C.Kattenberg@cpb.nl

+31 6 11109028

Read more
Maurits van Kempen

Maurits van Kempen

Sector 1 Publieke financiën

M.B.van.Kempen@cpb.nl

+31 6 25309291

Read more
Douwe Kingma

Douwe Kingma

Sector 2 Macro-analyse

D.Kingma@cpb.nl

+31 6 11175661

Read more
Thomas Kohlbacher

Thomas Kohlbacher

Sector 2 Macro-analyse

T.Kohlbacher@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Patrick Koot

Patrick Koot

Sector 1 Publieke financiën

P.M.Koot@cpb.nl

+31 6 46360575

Read more
Henk Kranendonk

Henk Kranendonk

Sector 2 Macro-analyse

H.C.Kranendonk@cpb.nl

+31 6 21977303

Read more
Sonny Kuijpers

Sonny Kuijpers

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

S.Kuijpers@cpb.nl

+31 6 54264718

Read more
Fred Kuypers

Fred Kuypers

Sector 2 Macro-analyse

A.E.Kuypers@cpb.nl

+31 6 11531644

Read more
Debby Lanser

Debby Lanser

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

D.Lanser@cpb.nl

+31 6 29419089

Read more

Lena van der Leije

Afdeling Interne Zaken

L.van.der.Leije@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Arjan Lejour

Arjan Lejour

Sector 1 Publieke financiën

A.M.Lejour@cpb.nl

+31 6 52485843

Read more
Marcel Lever

Marcel Lever

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

M.H.C.Lever@cpb.nl

+31 6 52485856

Read more
Marco Ligthart

Marco Ligthart

Sector 2 Macro-analyse

M.P.D.Ligthart@cpb.nl

+31 6 27159599

Read more
Rob Luginbuhl

Rob Luginbuhl

Sector 2 Macro-analyse

R.E.Luginbuhl@cpb.nl

+31 6 11301400

Read more
Ton Manders

Ton Manders

Sector 5 Fysieke omgeving

A.J.G.Manders@cpb.nl

+31 6 55736918

Read more
Aurelia Meershoek-Horbowiec

Aurelia Meershoek-Horbowiec

Afdeling Interne Zaken

A.E.M.Meershoek@cpb.nl

+31 6 31757496

Read more
Gerdien Meijerink

Gerdien Meijerink

Sector 2 Macro-analyse

G.W.Meijerink@cpb.nl

+31 6 21191090

Read more
Martin Mellens

Martin Mellens

Sector 1 Publieke financiën

M.C.Mellens@cpb.nl

+31 6 31795524

Read more
Thomas Michielsen

Thomas Michielsen

Sector 5 Fysieke omgeving

T.O.Michielsen@cpb.nl

+31 6 46186605

Read more
Jan Möhlmann

Jan Möhlmann

Sector 1 Publieke financiën

J.L.Mohlmann@cpb.nl

+31 6 50632710

Read more
Dick Morks

Dick Morks

Communicatie en directiesecretaris

R.Morks@cpb.nl

+31 6 51681611

Read more
Esther Mot

Esther Mot

Sector 5 Fysieke omgeving

E.S.Mot@cpb.nl

+31 6 11523709

Read more

Karin Nederlof

Afdeling Interne Zaken

K.Nederlof@cpb.nl

+31 6 52844954

Read more

André Nibbelink

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.G.H.Nibbelink@cpb.nl

+31 6 21880822

Read more
René Nieuwenhuizen

René Nieuwenhuizen

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.Nieuwenhuizen@cpb.nl

+31 6 10155827

Read more
Marielle Non

Marielle Non

Sector 4 Marktordening

M.C.Non@cpb.nl

+31 6 11048711

Read more
Alex Noort

Alex Noort

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

A.Noort@cpb.nl

+31 6 52485215

Read more
Sjoerd Ottens

Sjoerd Ottens

Sector 1 Publieke financiën

S.J.Ottens@cpb.nl

+31 6 15825166

Read more
Adri den Ouden

Adri den Ouden

Sector 4 Marktordening

A.den.Ouden@cpb.nl

+31 6 25065188

Read more
Bastiaan Overvest

Bastiaan Overvest

Sector 4 Marktordening

B.Overvest@cpb.nl

+31 6 21358951

Read more
Jurriaan Paans

Jurriaan Paans

Sector 1 Publieke financiën

J.H.J.Paans@cpb.nl

+31 6 11048710

Read more
Simone Pailer

Simone Pailer

Afdeling Interne Zaken

S.Pailer@cpb.nl

+31 6 55209936

Read more
Claudia Presenti

Claudia Presenti

Afdeling Interne Zaken

C.Presenti@cpb.nl

+31 6 29052400

Read more
Taco Prins

Taco Prins

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

T.A.Prins@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Harry ter Rele

Harry ter Rele

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

H.J.M.ter.Rele@cpb.nl

+31 6 46358904

Read more
Minke Remmerswaal

Minke Remmerswaal

Sector 4 Marktordening

M.Remmerswaal@cpb.nl

+31 6 11110450

Read more
Maarten van 't Riet

Maarten van 't Riet

Sector 1 Publieke financiën

M.van.t.Riet@cpb.nl

+31 6 46357284

Read more
Anita van der Roest

Anita van der Roest

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

J.C.van.der.Roest@cpb.nl

+31 6 10632050

Read more
Hugo Rojas-Romagosa

Hugo Rojas-Romagosa

Sector 2 Macro-analyse

H.A.Rojas@cpb.nl

+31 6 15698340

Read more
Gerbert Romijn

Gerbert Romijn

Sector 5 Fysieke omgeving

G.Romijn@cpb.nl

+31 6 52486679

Read more
Anne-Fleur Roos

Anne-Fleur Roos

Sector 4 Marktordening

A.F.Roos@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Kristiana Rozite

Kristiana Rozite

Sector 2 Macro-analyse

K.Rozite@cpb.nl

+31 6 21707309

Read more
Freek Ruesink

Freek Ruesink

Sector 4 Marktordening

F.Ruesink@cpb.nl

+31 6 46365730

Read more

Koen van Ruijven

Sector 5 Fysieke omgeving

K.G.van.Ruijven@cpb.nl

+31 6 11434479

Read more
Els van der Sar-Zonneveld

Els van der Sar-Zonneveld

Afdeling Interne Zaken

E.van.der.Sar@cpb.nl

+31 6 11772867

Read more
Bas Scheer

Bas Scheer

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

B.J.Scheer@cpb.nl

+31 6 15104800

Read more
Lisa Schoonens

Lisa Schoonens

Communicatie en directiesecretaris

L.Schoonens@cpb.nl

+31 6 25067428

Read more
Bert Smid

Bert Smid

Sector 2 Macro-analyse

B.C.Smid@cpb.nl

+31 6 11594311

Read more
Beau Soederhuizen

Beau Soederhuizen

Sector 2 Macro-analyse

B.Soederhuizen@cpb.nl

+31 6 52658469

Read more
Fien van Solinge

Fien van Solinge

Sector 4 Marktordening

A.F.van.Solinge@cpb.nl

+31 6 11045018

Read more

Annemarie Spaans-Vink

Afdeling Interne Zaken

A.M.Spaans@cpb.nl

+31 6 11798254

Read more
Ralph Stevens

Ralph Stevens

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

R.S.P.Stevens@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Kasper Stuut

Kasper Stuut

Sector 2 Macro-analyse

K.Stuut@cpb.nl

+31 6 54303208

Read more
Wim Suyker

Wim Suyker

Sector 2 Macro-analyse

W.B.C.Suyker@cpb.nl

+31 6 52485860

Read more
Lisette Swart

Lisette Swart

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

L.Swart@cpb.nl

+31 6 46355860

Read more
Rutger Teulings

Rutger Teulings

Sector 2 Macro-analyse

R.M.Teulings@cpb.nl

+31 6 46988073

Read more
Joep Tijm

Joep Tijm

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Tijm@cpb.nl

+31 6 31757522

Read more
Iris van Tilburg

Iris van Tilburg

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

I.C.van.Tilburg@cpb.nl

+31 6 31754461

Read more
René van der Toorn

René van der Toorn

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.G.E.van.der.Toorn@cpb.nl

+31 6 52485124

Read more
Anniek Trommelen

Anniek Trommelen

Sector 1 Publieke financiën

A.A.A.C.Trommelen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Stefanos Tyros

Stefanos Tyros

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

S.Tyros@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Michiel van der Veen

Michiel van der Veen

Sector 1 Publieke financiën

M.van.der.Veen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Joost Veenstra

Joost Veenstra

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Veenstra@cpb.nl

+31 6 21974089

Read more
Sander van Veldhuizen

Sander van Veldhuizen

Sector 1 Publieke financiën

S.van.Veldhuizen@cpb.nl

+31 6 11648608

Read more
Lucienne Verbeek-Damshuizer

Lucienne Verbeek-Damshuizer

Afdeling Interne Zaken

L.T.Verbeek@cpb.nl

+31 6 11316628

Read more
Jeannette Verbruggen

Jeannette Verbruggen

Afdeling Interne Zaken

J.L.Verbruggen@cpb.nl

+31 6 11587064

Read more
Eugene Verkade

Eugene Verkade

Sector 1 Publieke financiën

E.M.Verkade@cpb.nl

+31 6 11314619

Read more
Wouter Vermeulen

Wouter Vermeulen

Sector 5 Fysieke omgeving

W.Vermeulen@cpb.nl

+31 6 11306077

Read more
Annemiek Verrips

Annemiek Verrips

Sector 5 Fysieke omgeving

A.S.Verrips@cpb.nl

+31 6 21885594

Read more
Loes Verstegen

Loes Verstegen

Sector 2 Macro-analyse

L.H.W.Verstegen@cpb.nl

+31 6 52485600

Read more
Paul Verstraten

Paul Verstraten

Sector 5 Fysieke omgeving

P.W.A.H.Verstraten@cpb.nl

+31 6 55265331

Read more
Tobias Vervliet

Tobias Vervliet

Sector 4 Marktordening

T.M.Vervliet@cpb.nl

+31 6 11910504

Read more
Gerard Verweij

Gerard Verweij

Sector 5 Fysieke omgeving

G.Verweij@cpb.nl

+31 6 15962102

Read more
Derk Visser

Derk Visser

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.H.Visser@cpb.nl

+31 6 11301042

Read more
Marente Vlekke

Marente Vlekke

Sector 1 Publieke financiën

M.Vlekke@cpb.nl

+31 6 25687697

Read more
Benedikt Vogt

Benedikt Vogt

Sector 4 Marktordening

B.Vogt@cpb.nl

+31 6 50630893

Read more
Daniël van Vuuren

Daniël van Vuuren

Sector 1 Publieke financiën

D.J.van.Vuuren@cpb.nl

+31 6 52485859

Read more
Stanley Wagteveld

Stanley Wagteveld

Sector 2 Macro-analyse

S.Wagteveld@cpb.nl

+31 6 27060038

Read more
Eva van der Wal

Eva van der Wal

Sector 5 Fysieke omgeving

E.R.van.der.Wal@cpb.nl

+31 6 11747156

Read more
Ed Westerhout

Ed Westerhout

Sector 1 Publieke financiën

E.W.M.T.Westerhout@cpb.nl

+31 6 52486152

Read more

Jan Westerman

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

J.D.Westerman@cpb.nl

+31 6 21419557

Read more

Sjors van Wickeren

Sector 4 Marktordening

S.R.van.Wickeren@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Karen van der Wiel

Karen van der Wiel

Sector 4 Marktordening

K.M.van.der.Wiel@cpb.nl

+31 6 42216646

Read more
Gustaaf Wijnker

Gustaaf Wijnker

Sector 4 Marktordening

G.P.J.C.Wijnker@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Read more
Bram Wouterse

Bram Wouterse

Sector 4 Marktordening

B.Wouterse@cpb.nl

+31 6 46900564

Read more

Manuela Yousef

Afdeling Interne Zaken

M.Yousef@cpb.nl

+31 6 52485857

Read more
Annette Zeilstra

Annette Zeilstra

Sector 4 Marktordening

A.S.Zeilstra@cpb.nl

+31 6 52658411

Read more
Lu Zhang

Lu Zhang

Sector 4 Marktordening

L.Zhang@cpb.nl

+31 6 27263154

Read more
Erwin Zijleman

Erwin Zijleman

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

E.L.M.Zijleman@cpb.nl

+31 6 46371125

Read more
Peter Zwaneveld

Peter Zwaneveld

Sector 5 Fysieke omgeving

P.J.Zwaneveld@cpb.nl

+31 6 15828119

Read more
Jochem Zweerink

Jochem Zweerink

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.R.Zweerink@cpb.nl

+31 6 21885187

Read more

Share this page