Zoekresultaten

Er zijn 5 zoekresultaten.
22 november 2012

De identificatie van hubs en spokes in wereldwijde waardeketens op basis van doorgeleide handel in toegevoegde waarde

Het toenemende belang van wereldwijde waardeketens heeft geleid tot nieuwe analytische instrumenten gebaseerd op handel in toegevoegde waarde - in plaats van op traditionele maatstaven die de statistische bruto waarde gebruiken.

No title
17 oktober 2012

Economische effecten pakket Commissie Van Dijkhuizen

Staatssecretaris Weekers van Financiën heeft op 9 februari 2012 een belastingcommissie inkomstenbelasting en toeslagen ingesteld, de Commissie Van Dijkhuizen (CVD).

No title
18 april 2012

Second opinion rapport 'Nederland en de euro' van Lombard Street Research

Het CPB is gevraagd om het onderzoek ‘Nederland en de euro’ uitgevoerd door Lombard Street Research (LSR) in opdracht van de PVV, te analyseren.

No title
13 maart 2012

Inkomende directe investeringen en economische prestaties

Handel en buitenlandse investeringen nemen substantieel sneller toe dan de ontwikkeling van het Nederlandse bruto binnenlandse product.

No title
6 februari 2012

Kenmerken van wederuitvoerbedrijven

In dit CPB Achtergronddocument worden de kenmerken van Nederlandse (weder)uitvoerstromen en van (weder)uitvoerbedrijven in Nederland in kaart gebracht.

No title