Kopafbeelding over-het-cpb CPB

Medewerkers

Selecteer afdeling

Rob Aalbers

Rob Aalbers

Sector 4 Marktordening

R.F.T.Aalbers@cpb.nl

+31 6 21704716

Lees verder
Koen Aarts

Koen Aarts

Communicatie en directiesecretaris

K.Aarts@cpb.nl

+31 6 53551798

Lees verder
Yvonne Adema

Yvonne Adema

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

Y.Adema@cpb.nl

+31 6 15011560

Lees verder
Semih Akcomak

Semih Akcomak

Sector 3 Arbeid & onderwijs

I.S.Akcomak@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Melle Albada

Melle Albada

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

M.R.Albada@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder

Ali Aouragh

Sector 1 Publieke financiën

A.Aouragh@cpb.nl

+31 6 11144234

Lees verder
Judith Bayer

Judith Bayer

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Bayer@cpb.nl

+31 6 21592127

Lees verder
Thijs Benschop

Thijs Benschop

Sector 1 Publieke financiën

T.Benschop@cpb.nl

+31 6 54993291

Lees verder
Wiljan van den Berge

Wiljan van den Berge

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.van.den.Berge@cpb.nl

+31 6 55152163

Lees verder
Ernest Berkhout

Ernest Berkhout

Sector 1 Publieke financiën

E.E.Berkhout@cpb.nl

+31 6 25644543

Lees verder
Leon Bettendorf

Leon Bettendorf

Sector 2 Macro-analyse

L.J.H.Bettendorf@cpb.nl

+31 6 46350704

Lees verder
Michiel Bijlsma

Michiel Bijlsma

Sector 4 Marktordening

M.J.Bijlsma@cpb.nl

+31 6 25189723

Lees verder
Henk-Wim de Boer

Henk-Wim de Boer

Sector 1 Publieke financiën

H.W.de.Boer@cpb.nl

+31 6 41603330

Lees verder
Stefan Boeters

Stefan Boeters

Sector 2 Macro-analyse

S.Boeters@cpb.nl

+31 6 11302143

Lees verder
Jonneke Bolhaar

Jonneke Bolhaar

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.A.Bolhaar@cpb.nl

+31 6 46941319

Lees verder
Johannes Bollen

Johannes Bollen

Sector 2 Macro-analyse

J.C.Bollen@cpb.nl

+31 6 46356503

Lees verder
Jan Boone

Jan Boone

Sector 4 Marktordening

J.Boone@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Bart Borsboom

Bart Borsboom

Communicatie en directiesecretaris

B.A.Borsboom@cpb.nl

+31 6 55270058

Lees verder
Frits Bos

Frits Bos

Sector 5 Fysieke omgeving

F.Bos@cpb.nl

+31 6 25063936

Lees verder
Nicole Bosch

Nicole Bosch

Sector 1 Publieke financiën

N.M.Bosch@cpb.nl

+31 6 11734183

Lees verder
Anne Marieke Braam

Anne Marieke Braam

Sector 4 Marktordening

A.M.Braam@cpb.nl

+31 6 50260732

Lees verder
Ebrien Brinkman

Ebrien Brinkman

Communicatie en directiesecretaris

E.K.Brinkman@cpb.nl

+31 6 46801306

Lees verder
Mardi Brouwer

Mardi Brouwer

Afdeling Interne Zaken

M.B.Brouwer@cpb.nl

+31 6 11376487

Lees verder

Anne Cabenda-Plaizier

Afdeling Interne Zaken

A.Cabenda@cpb.nl

+31 6 11708497

Lees verder

Yvonne Calistro-Kraijenoord

Afdeling Interne Zaken

Y.M.Calistro@cpb.nl

+31 6 15835447

Lees verder
Nicoleta Ciurila

Nicoleta Ciurila

Sector 2 Macro-analyse

N.Ciurila@cpb.nl

+31 6 15962102

Lees verder
Sijbren Cnossen

Sijbren Cnossen

Sector 1 Publieke financiën

S.Cnossen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Anja Deelen

Anja Deelen

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.P.Deelen@cpb.nl

+31 6 11365034

Lees verder
Peter Dekker

Peter Dekker

Sector 1 Publieke financiën

P.H.M.Dekker@cpb.nl

+31 6 27149303

Lees verder
Maaike Diepstraten

Maaike Diepstraten

Sector 4 Marktordening

M.Diepstraten@cpb.nl

+31 6 52855207

Lees verder
Martijn Dijkstra

Martijn Dijkstra

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

M.Dijkstra@cpb.nl

+31 6 50264081

Lees verder

Rik Dillingh

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.F.Dillingh@cpb.nl

+31 6 29495142

Lees verder
Milena Dinkova

Milena Dinkova

Sector 4 Marktordening

M.Dinkova@cpb.nl

+31 6 11265760

Lees verder
Rudy Douven

Rudy Douven

Sector 4 Marktordening

R.C.M.H.Douven@cpb.nl

+31 6 15589095

Lees verder

Jannie Droog

Afdeling Interne Zaken

J.E.Droog@cpb.nl

+31 6 21856579

Lees verder
Andrei Dubovik

Andrei Dubovik

Sector 4 Marktordening

A.A.Dubovik@cpb.nl

+31 6 15090496

Lees verder
Jos Ebregt

Jos Ebregt

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.Ebregt@cpb.nl

+31 6 11199532

Lees verder
Carel Eijgenraam

Carel Eijgenraam

Sector 5 Fysieke omgeving

C.J.J.Eijgenraam@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Remco van Eijkel

Remco van Eijkel

Sector 5 Fysieke omgeving

R.van.Eijkel@cpb.nl

+31 6 27858360

Lees verder
Adam Elbourne

Adam Elbourne

Sector 2 Macro-analyse

A.C.Elbourne@cpb.nl

+31 6 27208196

Lees verder
Roel van Elk

Roel van Elk

Sector 1 Publieke financiën

R.A.van.Elk@cpb.nl

+31 6 29037909

Lees verder
Frank van Erp

Frank van Erp

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

F.A.M.van.Erp@cpb.nl

+31 6 21631059

Lees verder
Rob Euwals

Rob Euwals

Sector 1 Publieke financiën

R.W.Euwals@cpb.nl

+31 6 55736513

Lees verder
Kees Folmer

Kees Folmer

Sector 5 Fysieke omgeving

C.Folmer@cpb.nl

+31 6 21599652

Lees verder
Daan Freeman

Daan Freeman

Sector 2 Macro-analyse

D.Freeman@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Laura van Geest

Laura van Geest

Directie

L.B.J.van.Geest@cpb.nl

+31 88 984 60 01

Lees verder
Sander Gerritsen

Sander Gerritsen

Sector 5 Fysieke omgeving

S.B.Gerritsen@cpb.nl

+31 6 11275486

Lees verder
Suzanne van Gils

Suzanne van Gils

Communicatie en directiesecretaris

S.van.Gils@cpb.nl

+31 6 21560776

Lees verder
Stefan Groot

Stefan Groot

Sector 1 Publieke financiën

S.P.T.Groot@cpb.nl

+31 6 25015974

Lees verder
Monique de Haard

Monique de Haard

Sector 1 Publieke financiën

M.de.Haard@cpb.nl

+31 6 21172907

Lees verder
Rob van Harrevelt

Rob van Harrevelt

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.van.Harrevelt@cpb.nl

+31 6 27047718

Lees verder
Tijl Hendrich

Tijl Hendrich

Sector 5 Fysieke omgeving

T.J.M.Hendrich@cpb.nl

+31 6 15897512

Lees verder
Bram Hendriks

Bram Hendriks

Sector 2 Macro-analyse

B.W.S.B.Hendriks@cpb.nl

+31 6 46991811

Lees verder
Harro van Heuvelen

Harro van Heuvelen

Sector 2 Macro-analyse

G.H.van.Heuvelen@cpb.nl

+31 6 27334271

Lees verder
Jeroen Hinloopen

Jeroen Hinloopen

Directie

J.Hinloopen@cpb.nl

+31 88 984 60 03

Lees verder
Sander Hoogendoorn

Sander Hoogendoorn

Sector 5 Fysieke omgeving

S.M.Hoogendoorn@cpb.nl

+31 6 29997476

Lees verder
Albert van der Horst

Albert van der Horst

Sector 2 Macro-analyse

A.van.der.Horst@cpb.nl

+31 6 52526165

Lees verder
Free Huizinga

Free Huizinga

Directie

F.H.Huizinga@cpb.nl

+31 6 52486248

Lees verder
Arjen Hussem

Arjen Hussem

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.Hussem@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Krista Jansema-Hoekstra

Krista Jansema-Hoekstra

Sector 5 Fysieke omgeving

K.Jansema@cpb.nl

+31 6 46923527

Lees verder
Cees Jansen

Cees Jansen

Sector 2 Macro-analyse

C.L.Jansen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Kan Ji

Kan Ji

Sector 2 Macro-analyse

K.Ji@cpb.nl

+31 6 52485908

Lees verder
Egbert Jongen

Egbert Jongen

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

E.L.W.Jongen@cpb.nl

+31 6 50746439

Lees verder
Natasha Kalara

Natasha Kalara

Sector 4 Marktordening

A.X.Kalara@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Mark Kattenberg

Mark Kattenberg

Sector 5 Fysieke omgeving

M.A.C.Kattenberg@cpb.nl

+31 6 11109028

Lees verder
Maurits van Kempen

Maurits van Kempen

Sector 1 Publieke financiën

M.B.van.Kempen@cpb.nl

+31 6 25309291

Lees verder
Douwe Kingma

Douwe Kingma

Sector 2 Macro-analyse

D.Kingma@cpb.nl

+31 6 11175661

Lees verder
Patrick Koot

Patrick Koot

Sector 1 Publieke financiën

P.M.Koot@cpb.nl

+31 6 46360575

Lees verder
Henk Kranendonk

Henk Kranendonk

Sector 2 Macro-analyse

H.C.Kranendonk@cpb.nl

+31 6 21977303

Lees verder
Sonny Kuijpers

Sonny Kuijpers

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

S.Kuijpers@cpb.nl

+31 6 54264718

Lees verder
Fred Kuypers

Fred Kuypers

Sector 2 Macro-analyse

A.E.Kuypers@cpb.nl

+31 6 11531644

Lees verder
Debby Lanser

Debby Lanser

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

D.Lanser@cpb.nl

+31 6 29419089

Lees verder
Arjan Lejour

Arjan Lejour

Sector 1 Publieke financiën

A.M.Lejour@cpb.nl

+31 6 52485843

Lees verder
Marcel Lever

Marcel Lever

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

M.H.C.Lever@cpb.nl

+31 6 52485856

Lees verder
Marco Ligthart

Marco Ligthart

Sector 2 Macro-analyse

M.P.D.Ligthart@cpb.nl

+31 6 27159599

Lees verder
Rob Luginbuhl

Rob Luginbuhl

Sector 2 Macro-analyse

R.E.Luginbuhl@cpb.nl

+31 6 11301400

Lees verder
Ton Manders

Ton Manders

Sector 5 Fysieke omgeving

A.J.G.Manders@cpb.nl

+31 6 55736918

Lees verder
Aurelia Meershoek-Horbowiec

Aurelia Meershoek-Horbowiec

Afdeling Interne Zaken

A.E.M.Meershoek@cpb.nl

+31 6 31757496

Lees verder
Gerdien Meijerink

Gerdien Meijerink

Sector 2 Macro-analyse

G.W.Meijerink@cpb.nl

+31 6 21191090

Lees verder
Martin Mellens

Martin Mellens

Sector 1 Publieke financiën

M.C.Mellens@cpb.nl

+31 6 31795524

Lees verder
Thomas Michielsen

Thomas Michielsen

Sector 5 Fysieke omgeving

T.O.Michielsen@cpb.nl

+31 6 46186605

Lees verder
Jan Möhlmann

Jan Möhlmann

Sector 1 Publieke financiën

J.L.Mohlmann@cpb.nl

+31 6 50632710

Lees verder
Dick Morks

Dick Morks

Communicatie en directiesecretaris

R.Morks@cpb.nl

+31 6 51681611

Lees verder
Esther Mot

Esther Mot

Sector 5 Fysieke omgeving

E.S.Mot@cpb.nl

+31 6 11523709

Lees verder

Karin Nederlof

Afdeling Interne Zaken

K.Nederlof@cpb.nl

+31 6 52844954

Lees verder

André Nibbelink

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

A.G.H.Nibbelink@cpb.nl

+31 6 21880822

Lees verder
René Nieuwenhuizen

René Nieuwenhuizen

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.Nieuwenhuizen@cpb.nl

+31 6 10155827

Lees verder
Marielle Non

Marielle Non

Sector 4 Marktordening

M.C.Non@cpb.nl

+31 6 11048711

Lees verder
Alex Noort

Alex Noort

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

A.Noort@cpb.nl

+31 6 52485215

Lees verder
Sjoerd Ottens

Sjoerd Ottens

Sector 1 Publieke financiën

S.J.Ottens@cpb.nl

+31 6 15825166

Lees verder
Adri den Ouden

Adri den Ouden

Sector 4 Marktordening

A.den.Ouden@cpb.nl

+31 6 25065188

Lees verder
Bastiaan Overvest

Bastiaan Overvest

Sector 4 Marktordening

B.Overvest@cpb.nl

+31 6 21358951

Lees verder
Jurriaan Paans

Jurriaan Paans

Sector 1 Publieke financiën

J.H.J.Paans@cpb.nl

+31 6 11048710

Lees verder
Simone Pailer

Simone Pailer

Afdeling Interne Zaken

S.Pailer@cpb.nl

+31 6 55209936

Lees verder
Claudia Presenti

Claudia Presenti

Afdeling Interne Zaken

C.Presenti@cpb.nl

+31 6 29052400

Lees verder
Harry ter Rele

Harry ter Rele

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

H.J.M.ter.Rele@cpb.nl

+31 6 46358904

Lees verder
Minke Remmerswaal

Minke Remmerswaal

Sector 4 Marktordening

M.Remmerswaal@cpb.nl

+31 6 11110450

Lees verder
Maarten van 't Riet

Maarten van 't Riet

Sector 1 Publieke financiën

M.van.t.Riet@cpb.nl

+31 6 46357284

Lees verder
Anita van der Roest

Anita van der Roest

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

J.C.van.der.Roest@cpb.nl

+31 6 10632050

Lees verder
Hugo Rojas-Romagosa

Hugo Rojas-Romagosa

Sector 2 Macro-analyse

H.A.Rojas@cpb.nl

+31 6 15698340

Lees verder
Gerbert Romijn

Gerbert Romijn

Sector 5 Fysieke omgeving

G.Romijn@cpb.nl

+31 6 52486679

Lees verder
Anne-Fleur Roos

Anne-Fleur Roos

Sector 4 Marktordening

A.F.Roos@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Freek Ruesink

Freek Ruesink

Sector 4 Marktordening

F.Ruesink@cpb.nl

+31 6 46365730

Lees verder

Koen van Ruijven

Sector 5 Fysieke omgeving

K.G.van.Ruijven@cpb.nl

+31 6 11434479

Lees verder
Els van der Sar-Zonneveld

Els van der Sar-Zonneveld

Afdeling Interne Zaken

E.van.der.Sar@cpb.nl

+31 6 11772867

Lees verder
Bas Scheer

Bas Scheer

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

B.J.Scheer@cpb.nl

+31 6 15104800

Lees verder
Lisa Schoonens

Lisa Schoonens

Communicatie en directiesecretaris

L.Schoonens@cpb.nl

+31 6 25067428

Lees verder
Bert Smid

Bert Smid

Sector 2 Macro-analyse

B.C.Smid@cpb.nl

+31 6 11594311

Lees verder
Beau Soederhuizen

Beau Soederhuizen

Sector 2 Macro-analyse

B.Soederhuizen@cpb.nl

+31 6 52658469

Lees verder
Fien van Solinge

Fien van Solinge

Sector 4 Marktordening

A.F.van.Solinge@cpb.nl

+31 6 11045018

Lees verder

Annemarie Spaans-Vink

Afdeling Interne Zaken

A.M.Spaans@cpb.nl

+31 6 11798254

Lees verder
Ralph Stevens

Ralph Stevens

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

R.S.P.Stevens@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Kasper Stuut

Kasper Stuut

Sector 2 Macro-analyse

K.Stuut@cpb.nl

+31 6 54303208

Lees verder
Wim Suyker

Wim Suyker

Sector 2 Macro-analyse

W.B.C.Suyker@cpb.nl

+31 6 52485860

Lees verder
Lisette Swart

Lisette Swart

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

L.Swart@cpb.nl

+31 6 46355860

Lees verder
Rutger Teulings

Rutger Teulings

Sector 2 Macro-analyse

R.M.Teulings@cpb.nl

+31 6 46988073

Lees verder
Joep Tijm

Joep Tijm

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Tijm@cpb.nl

+31 6 31757522

Lees verder
Iris van Tilburg

Iris van Tilburg

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

I.C.van.Tilburg@cpb.nl

+31 6 31754461

Lees verder
René van der Toorn

René van der Toorn

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

R.G.E.van.der.Toorn@cpb.nl

+31 6 52485124

Lees verder
Anniek Trommelen

Anniek Trommelen

Sector 1 Publieke financiën

A.A.A.C.Trommelen@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Joost Veenstra

Joost Veenstra

Sector 5 Fysieke omgeving

J.Veenstra@cpb.nl

+31 6 21974089

Lees verder

Daan in 't Veld

Sector 1 Publieke financiën

D.in.t.Veld@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Sander van Veldhuizen

Sander van Veldhuizen

Sector 1 Publieke financiën

S.van.Veldhuizen@cpb.nl

+31 6 11648608

Lees verder
Lucienne Verbeek-Damshuizer

Lucienne Verbeek-Damshuizer

Afdeling Interne Zaken

L.T.Verbeek@cpb.nl

+31 6 11316628

Lees verder
Jeannette Verbruggen

Jeannette Verbruggen

Afdeling Interne Zaken

J.L.Verbruggen@cpb.nl

+31 6 11587064

Lees verder
Eugene Verkade

Eugene Verkade

Sector 1 Publieke financiën

E.M.Verkade@cpb.nl

+31 6 11314619

Lees verder
Wouter Vermeulen

Wouter Vermeulen

Sector 5 Fysieke omgeving

W.Vermeulen@cpb.nl

+31 6 11306077

Lees verder
Annemiek Verrips

Annemiek Verrips

Sector 5 Fysieke omgeving

A.S.Verrips@cpb.nl

+31 6 21885594

Lees verder
Loes Verstegen

Loes Verstegen

Sector 2 Macro-analyse

L.H.W.Verstegen@cpb.nl

+31 6 52485600

Lees verder
Paul Verstraten

Paul Verstraten

Sector 5 Fysieke omgeving

P.W.A.H.Verstraten@cpb.nl

+31 6 55265331

Lees verder
Derk Visser

Derk Visser

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

W.H.Visser@cpb.nl

+31 6 11301042

Lees verder
Marente Vlekke

Marente Vlekke

Sector 1 Publieke financiën

M.Vlekke@cpb.nl

+31 6 25687697

Lees verder
Benedikt Vogt

Benedikt Vogt

Sector 4 Marktordening

B.Vogt@cpb.nl

+31 6 50630893

Lees verder
Daniël van Vuuren

Daniël van Vuuren

Sector 1 Publieke financiën

D.J.van.Vuuren@cpb.nl

+31 6 52485859

Lees verder
Stanley Wagteveld

Stanley Wagteveld

Sector 2 Macro-analyse

S.Wagteveld@cpb.nl

+31 6 27060038

Lees verder
Eva van der Wal

Eva van der Wal

Sector 5 Fysieke omgeving

E.R.van.der.Wal@cpb.nl

+31 6 11747156

Lees verder
Ed Westerhout

Ed Westerhout

Sector 1 Publieke financiën

E.W.M.T.Westerhout@cpb.nl

+31 6 52486152

Lees verder
Jan Westerman

Jan Westerman

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

J.D.Westerman@cpb.nl

+31 6 21419557

Lees verder
Sjors van Wickeren

Sjors van Wickeren

Sector 4 Marktordening

S.R.van.Wickeren@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Karen van der Wiel

Karen van der Wiel

Sector 4 Marktordening

K.M.van.der.Wiel@cpb.nl

+31 6 42216646

Lees verder
Gustaaf Wijnker

Gustaaf Wijnker

Sector 4 Marktordening

G.P.J.C.Wijnker@cpb.nl

+31 88 984 60 00

Lees verder
Bram Wouterse

Bram Wouterse

Sector 4 Marktordening

B.Wouterse@cpb.nl

+31 6 46900564

Lees verder

Manuela Yousef

Afdeling Interne Zaken

M.Yousef@cpb.nl

+31 6 52485857

Lees verder
Annette Zeilstra

Annette Zeilstra

Sector 4 Marktordening

A.S.Zeilstra@cpb.nl

+31 6 52658411

Lees verder
Lu Zhang

Lu Zhang

Sector 4 Marktordening

L.Zhang@cpb.nl

+31 6 27263154

Lees verder
Erwin Zijleman

Erwin Zijleman

Informatietechnologie en Onderzoeksondersteuning

E.L.M.Zijleman@cpb.nl

+31 6 46371125

Lees verder
Peter Zwaneveld

Peter Zwaneveld

Sector 5 Fysieke omgeving

P.J.Zwaneveld@cpb.nl

+31 6 15828119

Lees verder
Jochem Zweerink

Jochem Zweerink

Sector 3 Arbeid, Onderwijs en Pensioenen

J.R.Zweerink@cpb.nl

+31 6 21885187

Lees verder

Deel deze pagina